Aylık arşivler: Ocak 2015

Çankaya Uçan Balon Servisi

Çankaya’yanın her yerine bir telefon ile uçan balonlarınızı getiriyoruz siz bizden uçan balon isteyin Mavi Kar Organizasyon size getirsin. İstediğiniz renk istediğiniz çeşit uçan balon bir telefonm ile kapınızda.ister folyo balon ister lateks ister jumbo balon siz nasıl isterseniz bizde o var.

0312 433 13 08

Hoşdere Cd. 80/C Çankaya Ankara

mavikarajans@gmail.com

Çayyolu uçan balon servisi

Çayyolu, ümitköy ve çevresine bir telefon ile uçan balonlarınızı getiriyoruz siz bizden uçan balon isteyin Mavi Kar Organizasyon size getirsin. İstediğiniz renk istediğiniz çeşit uçan balon bir telefon ile kapınızda siz yorulmayın biz istediğiniz saatte getirelim.

0312 433 13 08

Hoşdere Cd. 80/C Çankaya Ankara

mavikarajans@gmail.com

Tunalı Hilmi Uçan Balon Servisi

Tunalı hilmi caddesi ve çevresine bir telefon ile uçan balonlarınzıı getiriyoruz siz bizden uçan balon isteyin Mavi Kar Organizasyon size getirsin. İstediğiniz renk istediğiniz çeşit uçan balon bir telefonm ile kapınızda

0312 433 13 08

Hoşdere Cd. 80/C Çankaya Ankara

mavikarajans@gmail.com

Folyo Balon

Çocuklarınızı , sevdiklerinizi sevindirmenin en güzel , en eğlenceli, en cıvıl cıvıl halidir balon. yüzlerce karakteri ile istediğiniz film yada masal kahramanının balonunu Mavi Kar Organizasyon & Parti Malzemeleri‘nden temin edebilirsiniz .

İster bir tane ister bin tane uçan balon.