LOGO BASKILI BALON


LOGO BASKILI BALON

LOGO BASKILI BALON

Logo Baskılı Balon

Logo baskılı balonlar; markanızı, kampanyalarınızı ve iletinizi renkli bir yöntemle kitlelere ulaştıran etkili bir reklam & promosyon aracıdır. Akılda kalıcılığı, renkli ve eğlenceli oluşu; her yaştan insanın ilgisini çekebilmesi, uygun fiyatlı oluşu ürünü etkili bir reklam aracı haline getirmiştir.

 

Baskılı Balon Siparişi

Baskılı balon siparişi vermek ya da fiyat almak için logonun gönderilmesi yeterlidir; ancak aynı zamanda balon üzerindeki görünümünü yansıtan grafik çalışması talep etmeniz durumunda logonun vektörel hali ile gönderilmesi gerekmektedir. Çalışmanın detaylı belirtilmesi ( balon rengi, baskı rengi vs) hızlı bir süreç için gereklidir.


 

Logo baskılı balon grubunda minimum baskı adeti ticari uygulamalar için 1.000 adettir. Logonun renk sayısına göre minimum baskı adeti 3.000; 5.000 ve 10.000 olabilmektedir.

 3 renkli (klişeli) baskı: Minimum 3.000 adet(*) ön 3 | ön 2- arka 1 uygulamalar aynı kategoride değerlendirilir.

4 renkli (klişeli) baskı: Minimum 5.000 adet (*) ön 4- arka 0 | ön 3- arka 1 | ön 2 – arka 2 renk uygulamalar aynı kategoride değerlendirilir.

Baskı renk sayısının fazla olduğu durumlarda renk indirgenerek uygulama yapılabilir balonlara kaç renk baskı yapılabilir? Minimum baskı adeti 3.000 ve 5.000 adet olan siparişler için daha az talep edilmesi durumunda istek kota fiyat farkı uygulanarak karşılanabilir.

 

Kapıda ödeme seçeneği var mı?

Baskılı balon kişiye ya da firmalara özel yapıldığından, cayma hakkı olmayan ve onay sonrası değiştirilmesi olanaklı olmayan ürün gruplarından olduğundan dolayı kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Tüm siparişler için ödeme kredi kartı ya da havale seçenekleriyle sipariş öncesinde yapılmalıdır.


 

Minimum kaç adet baskı yapılabilir?

Baskılı balon siparişlerinde, ticari uygulamalarda, minimum sipariş miktarı 1.000’dir denilebilir. Baskı renk sayısına göre minimum sipariş miktarları 3.000, 5.000 ve 10.000 adet olabilir. Gönderilen görseller yorumlanırken detaylar tarafınıza aktarılacaktır.

 

Minimum baskı adeti 1.000 olan bir iş için 500/500 ayrı logolar yaptırılabilir mi?

Siparişin minimum baskı adetini sağlaması için tek unsur kullanılması gerektiğinden, sipariş toplamlarının 1.000’er adet olması gerekir.

 

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Anlaşmalı olduğumuz birden fazla kargo bulunmaktadır. En avantajlı olacak şekilde gönderimler planlanır. Her iki tarafın da aynı kargo ile anlaşması olması durumunda firmalar yüksek fiyat üzerinden faturalandırır.